تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - داماش، سپاهان را برد.

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392 | 08:38 ب.ظ | نویسنده : morteza ch

استقلال به یک قدمی جام رسید.

داماش، سپاهان را برد.


سپاهان با شکست دو بر یک برابر داماش گیلان از کورس قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر جا ماند. آبی‌پوشان پایتخت در صورت پیروزی برابر فولاد خوزستان یک هفته پیش از پایان فصل، قهرمانی خود را جشن خواهند گرفت. از هفته‌ سی‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تیم داماش با یک بازی دور از انتظار مهمان مدعی خود را شکست داد. دو گل داماش را مصطفی حاجتی و امین متوسل‌زاده در دقایق 21 و 40 برای داماش به ثمر رساندند. تک گل دقیقه 93 محمدرضا خلعتبری تنها از سنگینی شکست شاگردان زلاتکو کرانچار کاست.

به گزارش ایسنا، در نیمه نخست این دیدار احسان حاج‌صفی و بولکو از سپاهان و محمد مختاری و بوبک کبه از داماش با کارت زرد داور جریمه شدند. در ادامه محمد مختاری از داماش با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 52 از سوی داور اخراج شد.

داماش با این پیروزی 40 امتیازی شد و احتمال سقوط مستقیمش به دسته‌ اول را منتفی ساخت؛ هرچند این تیم همچنان خطر حضور در پلی‌آف را حس خواهد کرد. سپاهان هم که با امید زیاد برای صدرنشینی در این دیدار به میدان آمده بود، همچنان 63 امتیازی باقی و چشم انتظار بازی استقلال و فولاد ماند.

استقلال تهران در صورت پیروزی برابر فولاد یک هفته پیش از پایان فصل قهرمانی خود را جشن خواهد گرفت.دامــــــــــــــــــاش شهر باران

طوفان مردان شهر باران در راه است با برد در مقابل استقلال.


  • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات