تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - گزارش سایت گل از پیروزی داماش گیلان بر سپاهان اصفهان

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392 | 06:42 ب.ظ | نویسنده : morteza ch

سایت گل: رشتى ها در حالى كه یك نیمه ده نفره بودند در یك بازى حماسه اى سپاهان را بردند.

سایت گل در باره پیروزی داماش گیلان بر سپاهان نوشت:رشتى ها در حالى كه یك نیمه ده نفره بودند در یك بازى حماسه اى سپاهان را بردند تا هم ماندنشتن بدون اما و اگر قطعى شود و هم قهرمانى را یك هفته زودتر به استقلال كادو دهند. 

مشروح گزارش سایت گل را در ادامه مشاهده  کنید

سایت گل - آدینه ٣٠ فروروین ماه نود و دو- هفته سى و سوم لیگ برتر جام خلیج پارس.
داماش 2 (مصطفى حاجتى دقیقه ١٩،امین متوسل زاده دقیقه ٤٠ )- ١ ( محمدرضا خلعتبرى دقیقه ٩٢)سپاهان
ورزشگاه دكتر عضدى رشت - تماشاگر: پانزده هزار نفر
داور: تورج حق وردى - كمك داوران: سعید على نژادیان ، على رصا ایلدروم
كارت زرد: امید ابراهیمى دقیقه ١٦،احسان حاج صفى دقیقه ١٨،اروین بولكو دقیقه ٦٨ (سپاهان) - كبه دقیقه ٢٤، دقیقه ٣٣ محمد مختارى (داماش)
اخراج: دقیقه ٥٢ محمد مختارى (داماش) 
داماش گیلان:
میلاد فراهانى،مرتضى ابراهیمى،محمد مختارى،ابوذر رحیمى،هادى سهرابى،محمدرضا مهدوى،مصطفى حاجتى،حسین ابراهیمى( از دقیقه ٧٤ هادى محمدى)،ابوالفضل حاجى زاده،بوبكه كبه( از دقیقه ٥٦ محمد آبشك)،امین متوسل زاده(از دقیقه ٨٥ سعید حلافى).
سرمربى: افشین ناظمى.

سپاهان اصفهان:
شهاب كردان،على احمدى،میلان شوسك،احسان حاج صفى( از دقیقه ٤٦ محسن ایرانژاد)،حسن جعفرى( از دقیقه ٤٦ مهدى جعفرپور)،امید ابراهیمى،اروین بولكو،محرم نویدكیا،امید جهان عالیا(از دقیقه ٦٩ محمد غلامى)،جواهیر سوكاى،محمدرضا خلعتبرى. سرمربى: زلاتكو كرانچار 


شرح بازى:
مسابقه دو تیم داماش و سپاهان به نوعى یكى از مسابقات خاص لیگ امسال بود، مسابقه اى كه در یك سر آن تكلیف قهرمان مى توانست مشخص شود و در سوى دیگر پایان داستان پر رمز و راز فانوس بدستان معلوم مى شد. دو تیم داماش و سپاهان هر كدام در این بازى چند مهره ى ارزنده خود را هم در اختیار نداشتند كه شاخص ترین آنها جهانبخش و نظیف كار براى داماش بود و طالبى براى سپاهان.

نیمه اول:

مسابقه با میداندارى داماش در چند دقیقه ابتدایى بازى آغاز شد و اگر كله كمى باهوش تر عمل مى كرد مى توانست روى پاس ابراهیمى در دقیقه ٤ از پشت خط شش قدم دروازه سپاهان را باز كند كه شوت آرام او به راحتى در دستان گردان قرار گرفت. پس از آن این سپاهانى ها بودند كه خود را به داماش تحمیل كردند كه مهم ترین موقعیت آنها در بیست دقیقه ابتدایى یك و دوى نوید كیا و سوكاى بود كه در دقیقه ١٤ اتفاق افتاد و از كنار دروازه فراهانى به خارج فرستادهشد. بعد از آن دوباره این داماش بود كه نبض بازى را در دست گرفت و با یك خطاى پنالتى به گل برترى رسید.
سپاهانى كه بوى از دست رفتن قهرمانى به مشامشان رسیده بود توپ و زمین را در اختیار گرفتند و چندین بار دروازه فراهانى را مورد خطر قرار دادند كه دفاع پر تعداد رشتى ها و كم دقتى مهاجمان سپاهان به خصوص خلعتبرى موجب شد تا نه تنها اصفهانى ها به گل نرسند كه بر روى یك ضد حمله گل دوم را هم دریافت نمودند تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به نفع داماش خاتمه یابد.

نیمه دوم:

با شروع نیمه دوم سپاهانى ها كه مى دیدند همه ى امید قهرمانى را بر باد رفته مى دیددند با دو تعویض خود كه یكى بیرون كشیدن متهم شماره یك دو گل دریافتیشان یعنى حاج صفى بود، با همه ى قدرت دست به تهاجم بردند كه در این بین اخراج محمد مختارى هم به كمك اصفهانى ها آمد. اما حملات شتاب زده و همه جانبه اصفهان موجبشده بود كه رشتى ها از خلا به وجود آمده در حفره هاى دفاعى سپاهان به ضد حمله فكر كنند كه مهمترین آن در دقیقه ٦٦ روى نفوذ متوسل زاده و شوت حاجتى همراه شد كه گردان این بار ناجى دروازه سپاهان شد.
هرچه به پایان نزدیك تر مى شدبم فشار وحشتناك سپاهانى ها هم روى دروازه داماش بیشتر میشد، بگونه اى كه رشتى ها ده نفره در یك سومدفاعى زمین خود تجمع كرده بودند تا مانع گلزنى حریف شوند.

شرح گلها:

داماش ١-٠ سپاهان: كرنرى كه روى حركت مهدوى بدست آمد با سانتر حاجتى و خطاى هند حاج سفى كه ضربه دستش بالاتر از پرواز متوسل زاده همراه شد تا داور نقطه پنالتى را نشان دهد و ضربه پنالتى را خود حاجتى به زیباى بر خلاف جهت گردان به گل تبدیل كرد.
داماش ٢-٠ سپاهان: حركت در عمق متوسل زاده از خط نیمه سپاهان تا پشت خط هجده قدم ادامه پیدا كرد و پس از جا گذاشتن دو مدافع مستقیم خود با یك شوت سركش از پشت محوطه جریمه دروازه گردان را براى بار دوم باز نمود.
داماش٢-١ سپاهان: ضربه ى كاشته محمدرضا خلعتبرى در واپسین دقایق بازى به زیبایى درون طروازه رودباریان قرار گرفت.
بهترین بازیكن:
امین متوسل زاده كه در بازى مقابل پرسپولیس هم گل زنى كرده بود در این بازى یك پنالتى گرفت و یك گل زد تا بهترین بازیكن زمین لقب بگیرد. او یك پاس گل هم داد كه با بى دقتى داماشى ها به سرانجام نرسید.

اتفاقات ویژه:

١) حدود هزار نفر از هواداران سپاهان با بیست دستگاه اتوبوس خود را به ورزشگاه عضدى رسانده بودند تا در یكى از حساس ترین بازى هاى امسال تیم خود را تنها نگذاشته باشند.
٢) بازار فحاشى به مثابه اغلب بازى هاى حسلس كه هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور داشتند داغ داغ بود. تنها یك تفاوت با مسابقه هاى پیشین داشت و آنهم آغاز محبت پراكنى ها این بار از سوى هواداران تیم مهمان شروع شده بود!
٣) سنگ پرانى به سوى جایگاه شیشه اى خبرنگار از سوى هواداران تیم مهمان انگار دارد اپیدمى مى شود. بعد از ینگ زنى هوادداران پرسپولیس به دیوار شیشه اى خبرنگاران، این بار نوبت هواداران اصفهانى بود كه دق دلى خود را از دریافت گل دوم سپاهان بر سر خبرنگاران خالى نمایند!!
٤) كل كل هواداران داماش با شهاب گردان مهمترین سوژه تماشاگران در نیمه دوم بود! 
٥) هوادارتى منسوب به سپاهان با خود پیراهن شماره ٩ ملوان یعنى مازیار زارع را به ورزشگاه أورده بودند!! پیدا كنید پرتغال فروش را!!  • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات