تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - واکنش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان به اظهارات سرپرست سپاهان

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 | 02:16 ب.ظ | نویسنده : morteza ch

خوروش سرپرست محترم تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از شکست آن تیم در مقابل داماش گیلان علت شکست را نحوه برنامه ریزی سازمان لیگ اعلام کرده و گفته است:متاسفانه باز هم چوب برنامه ریزی سازمان لیگ را خوردیم.

به دنبال این اظهارات روابط عمومی باشگاه داماش گیلان نکاتی را در باره این اظهارات یادآور شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

 

الف – تیم داماش گیلان در فصل جاری در مقابل تمام مدعیان فوتبال کشور در رشت به پیروزی رسیده و در این میان با عنایت خاص کمیته داوران در مقابل پرسپولیس و سپاهان 10 نفره به این مهم دست یافته است.

 

ب – تیم داماش در حالیکه در خوف و رجاء بی پولی و مصاحبه های آنچنانی بعضی از صاحب منصبان قبلی سازمان لیگ قرار داشت و در حالیکه 3 مسابقه سنگین با تیمهای تراکتورسازی، پرسپولیس و نفت تهران را برگزار کرده بود و بازیکنان این تیم دو یار صاحب نام و تاثیرگذار خود را نیز همراه نداشتند در مقابل سپاهان مردانه ایستاده و هیچگاه پای پس نگذاشتند و با تمام وجودشان کاری کردند کارستان.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمائید

ج- جناب آقای خوروش ضرورت دارد نتیجه فصل گذشته داماش و سپاهان را بیاد آورند که تیمشان با گل هند آقای عماد رضا به پیروزی رسید و همچنین بازی 4 فصل پیش را نیز مرور کنند که با پنالتی دقیقه 90 در اصفهان توانستند به تساوی یک بر یک دست یابند. بنابراین داماش هیچگاه تیم دست و پا بسته ای نبوده و نخواهد بود همانگونه که این باخت چیزی از نام بزرگ سپاهان اصفهان نخواهد کاست و بهتر است باور کنیم که فوتبال در گستره کشورمان رو به رشد بوده و دیگر مدعیان برای پیروزی هایشان خواب خوش نخواهند داشت.

 

د- ما به اقتدار در برنامه ریزی معتقدیم والا آن تیمی که بیش از همه از برنامه ریزیها در این میان متضرر شده داماش گیلان بوده است.

 

ه – اگر چه باور داریم روزگار سختی برای سپاهان بخاطر فشردگی مسابقات رقم خورده است اما امید داریم با حمایت از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای بهینه سازی و سالمسازی بستر فوتبال و داشتن برنامه ای مدون و مدرن کمک نماییم تا این بستر زیبا با پلشتی ها خدشه دار نشود.

 

   • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات