تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - امان از دست شاهکارهای کمیته انضباطی فوتبال

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 | 09:11 ب.ظ | نویسنده : morteza ch

کمیته انضباطی - باشگاه داماشپس از محرومیت 3 جلسه ای علیرضا نظیف کار و در ادامه رای های مضحک کمیته انضباطی علاوه بر جریمه نقدی باشگاه داماش، محمد مختاری نیز جریمه و 4 جلسه محروم شد !

 

 و به زعم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران ،دیدار دو تیم داماش گیلان و سپاهان اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته سی و سوم برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه داماش گیلان به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل تخلف محمد مختاری-بازیکن تیم داماش، این بازیکن 4 جلسه از همراهی تیم خود و مسابقات رسمی محروم و به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 این جرایم در حالی برای داماش گیلان در نظر گرفته شده است که از تخلفات سپاهان در این دیدار می توان به حرکت شنیع شهاب گردان دروازه بان سپاهان به سمت تماشاگران داماش، جوسازی محمدرضا خلعتبری، شکستن صندلی ها و تخریب اموال و فحاشی ممتد حتی پس از بازی توسط هواداران سپاهان اشاره کرد.

 

پیش از این داماش گیلان در این فصل از رقابت ها 3 بازی را از حضور تماشاگرانش محروم بود و در هر بازی که میزبان و حتی مهمان بوده است جریمه نقدی شده است .

   • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات