تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - کاپیتان داماش گیلان:در برابر استقلال هم با قدرت بازی می کنیم

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 | 07:38 ب.ظ | نویسنده : morteza ch
  

رضا مهدوی:در فصل جاری تیم های مدعی را در رشت شکست دادیم.


 به ادامه مطلب بروید.
محمد رضا مهدوی کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان در رابطه با آخرین بازی لیگ برتر در مقابل تیم استقلال قهرمان فصلجاری لیگ برتر می گوید :در برابر استقلال هم با تمام قدرت به میدان می رویم .
مهدوی گفت: خوشبختانه زمانی که تیم پر قدرت سپاهان را در رشت متوقف کردیم خیالمان راحت شد که در صورت رخ دادن هر نتیجه دیگری ماندنمان در لیگ برتر حتمی است ،از طرف دیگر تیم استقلال هم با شکست دادن تیم فولاد قبل از اتمام مسابقات وضعیت تیم قهرمان را روشن کرد پس به این دلایل احساس می کنم تماشاگرانی که روز جمعه به ورزشگاه می آیند فوتبالی به دور از حاشیه و زیبا را مشاهده خواهند کرد چون دو تیم هیچ استرسی ندارند و با خیال راحت به میدان خواهند رفت . 
مهدوی گفت : البته برای بازیکنان ما هیچ فرقی نمی کرد اگر استقلال قهرمان شود یا سپاهان لذا اگر نتیجه این بازی مهم بود همانطور که در مقابل سپاهان ایستادیم با تمام قدرت به مصاف استقلال می رفتیم ، و این را باز می گویم که با تمام قدرت به مصاف تیم استقلال خواهیم رفت.
وی افزود:ما در لیگ امسال کارنامه خوبی داشته ایم زیرا تیم های مدعی مانند استقلال ،سپاهان ، پرسپولبس و نفت تهران را در رشت برده ایم .
مهدوی کاپیتان داماش گیلان در پایان گفت : بچه های داماش با قدرت بازی می کنند و اصلا برای ما بی اهمیت بودن نتیجه بازی مهم نیست و تمام تلاشمان را در این دیدار مانند هفته های گذشته به کار می بندیم .


  • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات