تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - هرآنچه در برنامه نود گذشت

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 | 08:15 ق.ظ | نویسنده : morteza ch


هرآنچه در برنامه نود گذشت


برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 اردیبهشت ماه 1392 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

به ادامه مطلب بروید.
برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 اردیبهشت ماه 1392 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، در سوال مسابقه نظرسنجی پیامکی برنامه از ببیندگان سوال شده بود که طرفدار چه تیمی هستید.
نکات برجسته تیم ها در لیگ دوازدهم:ابراهیم میرزابیگی کارشناس داوری برنامه بود.
دقایقی از برنامه به رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص تبانی های گسترده در لیگ دسته اول و محرومیت ها و جرایم نقدی زیادی که از سوی کمیته انضباطی صادر شده است اختصاص داشت.

محمد پارسا بازیکن پیشین تیم سایپا که در جریان یک بازی فوتبال دچار مصدومیت شده است از میهمانان ویژه بازی استقلال و داماش بود.

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فدراسیون فوتبال خواسته بودند با تیم های تبانی کننده با دیده اغماض نگاه کند!

دقایقی از برنامه نود به جشن قهرمانی استقلال اختصاص داشت.جواد نکونام بازیکن بزرگ، بین المللی و کاپیتان تیم ملی فوتبال در یک حرکت فوق العاده و کم نظیر در فوتبال کشورمان در مراسم جشن قهرمانی تیم استقلال با پیراهنی که تصویر مهدوی کیا روی آن حک شده بود، حضور یافت.

اولین ارتباط تلفنی برنامه با جواد نکونام بازیکن تیم استقلال تهران و کاپیتان تیم ملی برقرار شد؛ نکونام در صحبتهای خود گفت: این یک حرکت دلی بود برای تقدیر از زحمات مهدوی کیا، این کار من یک کار خیلی کوچک بود و اگر مهدی در کشوری دیگر بود مطمئنا یک جشن بزرگ برای او برپا می شد و این کار من به خاطر زحمات مهدی در تیم ملی و حضور پرافتخار و یازده ساله وی در آلمان بود. این کار من یک کار کوچک بود و مهدوی کیا یک بازیکن بسیار بزرگ بود.

وی در ادامه گفت: زمانیکه من در اوساسونا مصدوم بودم این کار را برای من انجام دادند و یا اینکه برای مسعود شجاعی انجام دادند و یا اینکه بازیکنان رئال مادرید برای آبیدال این کار را انجام دادند اما متاسفانه این کار چون در ایران انجام نمی شود بسیار نمود پیدا کرده است. همین مسائل است که در فوتبال ماندگار است و بازی هر بازیکنی روزی به پایان می رسد.

نکونام در پایان گفت: ما قدر امثال حجازی و قایقران را نمی دانیم و زمانیکه آنها را از دست دادیم به یاد آنها می افتیم. ما باید همه فوتبالی ها دست به دست هم دهیم و یک جو بسیار خوب و صمیمی ایجاد کنیم و به کسانی که دیگر در فوتبال نیستند کمک کنیم.

پخش گزارشی از زمین فوتبالی که مهدوی کیا در آن بازی فوتبال را شروع کرد دقایقی از برنامه نود را به خود اختصاص داده بود.

رحیم میرآخوری یکی از اولین مربیان مهدوی کیا نیز در خصوص سالهای ابتدایی فوتبال مهدوی کیا صحبتهایی را مطرح کرد.

مهدوی کیا در یکی از خاطرات خود گفت: زمانیکه دانش آموز بودم هم در تیم فوتبال مدرسه بازی می کردم و هم در تیم هندبال؛ در تیم فوتبال مدرسه با کارت یکی دیگر از بازیکنان شرکت می کردم اما در بازی پایانی به دلیل اینکه مرا می شناختم بازی نکردم؛ سرانجام در هندبال قهرمان شدیم اما در فینال فوتبال که حضور نداشتم سه بر صفر باختیم.

ادامه نکات برجسته تیم ها در لیگ دوازدهم:
حسین جباری زاده در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: صحبت های شما در برنامه نود تاثیر زیادی بر روی مسئولین دارد در ضمن 18 تیمی ماندن لیگ برتر تنها خواسته ما نیست و تمامی هجده تیم لیگ برتر این درخواست را داشتند. مگر قرار نبود جام حذفی برگذار نشود اما به دلیل تاثیر برنامه نود و فشار شما بر روی فدراسیون این جام برگزار شد.

وی در ادامه گفت: اگر قرار است تصمیم اشتباهی گرفته شود باید این تصمیم اشتباه اصلاح شود، زمانیکه لیگ ما 16 تیمی بود و بعد 18 تیمی شد چرا کسی اعتراض نکرد؟ اکنون در تمام دنیا لیگ ها پیشرفت می کنند، در قطر لیگ 12 تیمی به 14 تیم افزایش پیدا کرده است اما ما تعداد تیم هایمان را کم می کنیم در حالیکه وسعت کشور ما چندین برابر قطر است.

فردوسی پور: اگر معیار نظر مردم باشد ما در گذشته این کار را انجام دادیم و جالب اینکه مردم نیز خواستار برگزاری لیگ 16 تیمی هستند.


جباری زاده: این نظر سنجی های شما برای دو و چهار سال قبل است الان نظر مردم عوض شده است.

فردوسی پور: هرچقدر تعداد تیم ها بیشتر باشد به نفع ما و تمام رسانه هاست اما اگر این کار انجام شود استقلال فدراسیون از بین می رود و باید فدراسیون را تعطیل کنند.

جباری زاده: با این وجود حق تیم ما که از لیگ کارگری شروع کرده است ضایع می شود؛ ما زحمات زیادی کشیدیم تا این تیم به اینجا رسیده است.

فردوسی پور: بازهم تلاش کنید که به لیگ برتر بازگردید مثل تیم های بزرگ دنیا نظیر هرتابرلین که با وجود اینکه این همه بازیکن به تیم ملی آلمان تحویل داده است به بوندس لیگای بی سقوط کرد.

محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم سپاهان مهمان حضوری برنامه نود بود.

وی در صحبتهای خود گفت: این فصل، فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و در این فصل تنها دوبار به دلیل تمارض و دریافت کارت زرد محروم شدم.

خلعتبری در خصوص پیشنهادهایی که از تیم های مختلف قبل از شروع فصل داشته است، گفت:در دبی که بودم قبل از بازی فینال جام خلیج فارس شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس به آنجا آمد و با من صحبت کرد.

وی راجع به شیطنت هایی که در زمین فوتبال انجام می دهد گفت: این کارها برای دوران جوانی من بوده است و اکنون بازیکن باتجربه ای شده ام و دیگر از این شیطنت ها نمی کنم.
خلعتبری در خصوص تعداد پاس های گلی که داده است گفت: تا کنون 14 پاس گل در لیگ برتر و فکر می کنم 6 پاس گل هم در لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان سپاهان داده ام.

خلعتبری در خصوص این عکس گفت: در این صحنه به دلیل اینکه از تیم استقلال جلو بودیم به طالبی گفتم زمین را به آهستگی ترک کند تا مقداری از زمان بازی کشته شود!

خلعتبری درخصوص مارادونا گفت: مارادونا واقعا شخصیت بزرگی داشت و با تمامی بازیکنان بسیار خوب رفتار می کرد. به نظر من لیونل مسی هم بازیکن بزرگی است و بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال دنیاست اما نمی توان این دو را با هم مقایسه کرد.

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباطی تلفنی با برنامه نود در خصوص رای صادر شده لیگ دسته اول گفت: موضوع زشتی موضوع پرونده ما بود و دو سه هفته وقت ما را گرفت. ما سعی کردیم قانونمندانه عمل کنیم و تلاش کردیم برخی از مسائل را محرمانه پیگیری کنیم. کسانی هم که محروم شده اند می توانند با تشریفات قانونی به آرای صادره در کمیته استیناف اعتراض کنند. ضمن اینکه این پرونده هنوز مفتوح است و ممکن است در آینده مسائل دیگری مطرح شود.

حسن زاده در ادامه گفت: در خصوص اعضای تیم استقلال صنعتی خوزستان که محروم شده اند این را باید بگویم که آنها به ضرر تیم خودشان کار کرده اند و می توانستند به صورت مستقیم به لیگ برتر صعود کنند که به خاطر این مسائل صورت نگرفته است.

وی در ادامه درخصوص اینکه چه تیمی به لیگ برتر صعود مکی کند، گفت: اینکه حکم ما باعث می شود چه تیمی به لیگ برتر صعود کند در صلاحیت ما نیست و باید مسئولین مربوطه در این خصوص تصمیم بگیرند.

حسن زاده در پایان صحبتهایش گفت: ما تلاش کردیم بر اساس علم توان و منطقمان رای را صادر کنیم و ممکن است این رای در کمیته استیناف تغییر کند. 

طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز خواهان ادامه همکاری این تیم با تونی اولیویرا مربی پرتغالی که از این تیم کنار گذاشته شده است، بودند.

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مهمان تلفنی بعدی برنامه نود بود. وی در صحبتهای خود گفت: الان تکلیف مربیان تیم های سپاهان و استقلال مشخص نیست، پرسپولیس هم مثل بقیه تیم ها اما در این فصل باید زمان را رعایت کنیم و می خواهیم دقت لازم را در انتخابمان مد نظر داشته باشیم.

وی در خصوص گزینه های مربیگری پرسپولیس گفت: اعضای هیئت مدیره می خواهند مربی ایرانی و پرسپولیسی باشد و من هم به خاطر اینکه همراهی بکنم این راه را ادامه می دهم اما اگر مجبور باشم از این خط عبور می کنم و بهترین گزینه را انتخاب خواهم کرد. 

رویانیان در خصوص اختلاف نظرش با دایی و احتمال آمدن وی به پرسپولیس گفت: اختلاف نظر من و دایی نمی تواند شرط تصمیم گیری من باشد اینجا بحث پرسپولیس است. من در روزی که دایی می خواست با راه آهن قرارداد امضا کند با وی صحبت کردم و اینگونه که مدیرعامل راه آهن اعلام کرده استنبود. هر زمانیکه بخواهیم با دایی مذاکره کنیم حتما قبلش با مسئولین باشگاه راه آهن هماهنگ می کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: خدارا شکر بیشتر پیشکسوتان فوتبال ایران و افراد نامدار فوتبال ایران پرسپولیسی هستند. البته استقلال نیز پیشکسوتان بزرگی نظیر حجازی، روشن، مرفاوی و غیره را دارد اما واقعیت این است که پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. واقعیت تلخی که باید بگرویم این است که در طول دو فصل گذشته ما 4 مربی را با نظر کمیته فنی انتخاب کردیم اما سرانجام آن خوشایند نشد.

وی خاطرنشان کرد: گزینه های ما مایلی کهن درخشان و دایی بود که با راه آهن قرارداد امضا کرد. ضمن اینکه کرانچار گزینه مورد نظر ماست که منتظریم تکلیف او با تیم سپاهان مشخص شود.

رویانیان در خصوص بازنشستگی خودش توسط دولت گفت: دولت با من رابطه خوبی ندارد و بقایی اعلام کرده است که ماموریت من در ستاد سوخت تمام شده است به هر حال در این مقطع حساس با تمام توان در خدمت پرسپولیس هستم که تیم آماده شروع فصل آینده شود. ما می خواهیم که از ظرفیت های داخلی استفاده کنیم اما اگر به نتیجه نرسیم تصمیم دیگری خواهیم گرفت و به سراغ گزینه های خارجی می رویم.

وی در مورد طلب بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس گفت: این آقایانی که در فصل قبل پرسپولیس را نابود کردند حقشان نیست که پولشان را کامل بگیرند. من فصل قبل بازیکنان را سی درصد جریمه کردم اما یک نفر از بازیکنان این جریمه را پرداخت نکردند. این بازیکن مستحق جریمه بودند و این حق باشگاه و هواداران است که این برخورد با بازیکنان صورت بگیرد.

فردوسی پور: با نظر چه کسی بازیکنان جدید نظیر شجاع خلیل زاده و یعقوب کریمی را جذب کرید؟ 

رویانیان: این بازیکنان با نظر گل محمدی که سرمربی ما بود جذب شده اند و مربیان جدیدی که قرار است با ما قرارداد ببندند نیز روی این بازیکنان نظر مثبتی دارد.

فردوسی پور: تیم شما طبق نظرسنجی ما پرطرفدار ترین تیم ایران است.

خدارا شکر، این بزرگی تیم پرسپولیس را نشان می دهد و این موضوع کار ما را برای خدمت سخت می کند.

فردوسی پور: قنبرزاده مدیرعامل نفت تهران گفته است که کریمی با ما قرارداد دارد و پرسپولیس که با این بازیکن مذاکره کرده است دچار تخلف شده است.

رویانیان: ایشان قرارداشان 2 ساله بوده و برای این موضوع شاهد نیز داریم و در کمیته انضباطی شهادت می دهد.

فردوسی پور: شما در این فصل نیز به بازیکنان بنز و پورشه و بی ام دبلیو می دهید؟

رویانیان: این حرفها را برای ما درآورده اند، هیچوقت خبری از بنز و پورشه نبوده است.

گزارشی از آخرین وضعیت همایون بهزادی که در بیمارستان بستری می باشد در برنامه دوشنبه شب نود به روی آنتن رفت.
پراکندگی برگذاری بازی ها در لیگ ایران و مقایسه آن با لیگ برتر انگلیس و بوندس لیگای آلمان


غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال استقلال نیز در بستر بیماری می باشد.

ادامه نکات برجسته تیم ها در لیگ دوازدهم:


آخرین برنامه نود فصل فوتبال 1391-92 در ساعت 2:43 بامداد سه شنبه 24 اردیبهشت ماه به پایان رسید و در مسابقه نظر سنجی آن نتیجه زیر به دست آمد:
  • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات