تبلیغات
وبلاگ تیــفوسی های داماش - بیانیه كانون هواداران داماش شهرباران

Get Your Own Scroller
Glitter Graphics, Glitter Pics
تاریخ : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 | 05:35 ب.ظ | نویسنده : morteza ch

لیگ پر تلاطم و سرشار از حوادث غیرقابل تصور براى مردمان دیار باران پایان یافت.


به ادامه مطلب بروید

...و اینك آنچه كه آرزویش را داشتیم و انتظارش را مى كشیدیم برایمان فرا رسید، آرى داماش مان با برترى پیاپى بر دو قهرمان ایران پایانى غرور آفرین و قابل قبول براى ما رقم زد تا ثابت كند شیر بچه هاى بیشه گیلان زمین توانایى خلق هر ناممكنى را دارند و فقط كافى است كه بخواهند فعل خواستن را صرف نمایند، آنگاه هرگز براى رسیدن به مقصود به هیچ چشم تنگى نیاز نخواهند داشت و براى ایستادن فقط دست بر زانوى خود خواهند گذاشت تا منت بیگانگان بر سرشان نماند.
به هر روى لیگ پر تلاطم و سرشار از حوادث غیرقابل تصور براى مردمان دیار باران پایان یافت و عزیز دردانه شمالى ها به ساحل آرامش رسید. وقتى به پشت سر نگاه مى كنیم مى بینیم كه چه مرارت هایى را متحمل شدیم و از چه خطرهایى جان به در بردیم. از دستیازى نامحرمان به تیم محبوبمان گرفته تا ناعدالتى فدراسیون نشین ها، از كیسه دوزى هاى سود جویان تا دو رویى دوست نمایان. به راستى چه كسى تصورش را مى كرد كه دو سال پى در پى با دست خالى و بى پشتوانه مالى بتوان به مبارزه با تیم هاى تا دندان مسلح رفت و دست آخر سربلند بازگشت؟
گفتیم بى پشتوانه مالى، اما نگفتیم بى پشتوانه! آرى ما به پشتوانه یك مثلث طلایى توانستیم با همه ى ندارى ها و كاستى ها به كارزار نبرد برویم و سیاوش گونه از آتش بگذریم و تطهیر شویم. مثلثى كه یك ضلع آن بازیكنان بودند و ضلع دیگرش مدیریت و كادر فنى و ضلع آخرش صاحبان اصلى باشگاه یعنى هواداران، آنانكه كه در سخت ترین روزها كنار معشوقشان ایستادند و پشتش را خالى نكردند. كسانى كه ورزشگاه پیر شهرباران را تبدیل به بهشتى براى بازیكنان خودى نمودند و جهنم سبزى براى حریفان. همان كسانى كه تیمشان را چون كودكى پنداشتند و شهر به شهر به دنبالش رفتند و هیچ كجا تنهایش نگذاشتند.
و البته هرگز فداكارى بازیكنانى كه در این روزهاى سخت با جیب هاى خالى و دلهاى دریایى شان از جان براى تیمشان مایه گذاشتند را فراموش نخواهیم كرد. همان هایى كه سفره شب عیدشان را خالى دیدند ولى غیرتشان مملو بود از عشق و غرور. همان هایى كه به بهانه بى پولى هرگز كم فروشى نكردند و سر جلوى توپ گذاشتند. و دست آخر قدردان كادر فنى و مدیریت هستیم كه به پرچم دارى امیر شهرباران دست به خلق یك حماسه زدند. كادر فنى بى ادعایى كه بسیارى از پرمدعاها را ناكام گذاشتند و احترام دوست و دشمن را برانگیختند.
و چه زیبا و قاطعانه گفت امیر مان، كه داماش شهرباران مى ماند مى ماند مى ماند. و حالا در این روزهاى خوب ما قدردان همه ى كسانى هستیم كه در این ماندگارى به یاریمان شتافتند. از جامعه ى دلسوز و متعهد رسانه اى گرفته تا مسئولان زحمت كش هیات فوتبال استان. از پیشكسوتان عاشقى كه هرجا احساس نیاز كردند براى كمك به تیممان آمدند تا مسئولان سیاسى شهرباران. از همه سپاسگذاریم و البته همچنان انتظار مهرورزى خواهیم داشت.
چرا كه هنوز یك هدف بزرگ تحقق نیافته را انتظار مى كشیم و مى خواهیم كه به آن برسیم. هدفى كه امیر شهرباران وعده اش را به ما داد و ما باید كه با او و همه ى كسانى كه یادشان كردیم به آن دست بیابیم، بله یك هدف بزرگ اما دست یافتنى؛ داماش آسیایى.
كانون هواداران داماش شهرباران


  • مطالب تبیانی
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات